GECİKMELİ DETSEK

Türkiye'nin merakla belediği Emrem İmamoğlu'nun TRTHABER programını CHP İl Başkanlığı program başladıktan sonra duyurdu. İl Başkanı tekrarını izleyin diyerek yorum yaptı..

19-06-2019 18:19

Cumhuriyet Halk Partisi'nde özellikle 31 Mart yerel seçimleirnde etkizliği gün yüzüne çıkan CHP İl Başkanı Mahr Akbab ve CHP İl Örgütü, yerel seçimlerin ardından da yine parti ile alakalı çalışmalarda yokluğunu göstermeye devam ediyor. Türkiye'nin kilitlendiği İstanbul seçimlerinde de pasif davranışları devam eden CHP İl Başkanlığının yaklaşan İl Başkanlığı seçimleri öncesi ise değişmesi bekleniyor.
18 Haziran tarihinde TRThaber'e konuk olacak CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun yayın bilgisi 17 Haziran tarihinde ATV-Sabah grubu üst düzey yetkilisi ve program sunucusu Şebneb Bursalı tarafından bile duyurulurken, CHP İl Başkanlığı facebook hesabından ve CHP il Başkanı Mahir Akbaba tarafından ise program başlamasının ardından duyuruldu. Başkan gecikme hakkında ise "Haber kanalında tekrarını yada sosyal medya üzerinden paylaşımını izleyerek var ise kaçırdığınız kısmı izleyebilirsiniz" demekle yetinnirken,  CHP İl Başkanlığının ve İl Başkanı Mahir Akbabanın yapması gereken tekrar linkini ise bir vatandaş yorumlara yapıştır. Mahir Akbaba ve il başkanlığı sosyal medya hesabından başka reklamlar paylaşmaya devam etti.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.