GELECEĞE KAPI AÇIYORUZ!

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun, 2019-2024 dönemi projeleri arasında yer alan Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi, gençleri geleceğe hazırlayacak. Subaşıoğlu, “Bu dönem Gençlik Merkezi’ni öncelikli projelerimiz arasında yapacağız. En önemlisi de içini ruhen kendi maneviyat dünyamızla dolduracağız. Gençlik Merkezi, Merkezefendi’nin geleceğine açılan kapısı olacak” dedi...

19-03-2019 01:13

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2019-2024 döneminde ilçeye kazandıracağı vizyon projeler, Merkezefendililer tarafından heyecanla bekleniyor. Eğitimden spora, ekonomiden yaşam merkezlerine kadar birçok alanda yapılacak olan projeler ile Merkezefendi’nin, marka değerinin daha da yükseltilmesi hedefleniyor. Başkan Subaşıoğlu’nun önem verdiği projeler arasında yer alan Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi, Merkezefendi’nin geleceği olacak. Gençlik Merkezi bünyesinde Genç Ar-Ge, Genç Beyin, Genç Kafe, Genç Eğlence, Genç Toplantı, Genç Spor, Genç Kütüphane, Genç Kitap, Genç Etüt gibi yapılanmalar bulunacak.
“EĞİTİME HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”
Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak bu dönem eğitime birçok destek verdik. Ana sınıfından fen lisesine, Merkez Kütüphane ’den zenginleştirilmiş kütüphanelere, okullarımıza yaptığımız halı sahalardan konferans salonlarına, dersliklerden çanta hediyesine, 11. sınıf öğrencilerimizi İstanbul’la buluşturmaktan 5. Sınıf öğrencilerimize bisiklet ve basketbol topu hediye etmeye kadar birçok çalışma gerçekleştirdik. Hem yapısal olarak hem de sosyal olarak eğitime hizmetlerimiz devam edecek” dedi.
“DONANIMLI GENÇLER YETİŞTİRECEĞİZ”
Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, gençlere önem verdiklerini belirterek, “Önümüzdeki dönem Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi yapacağız. Tıpkı Çocuk Üniversitesi’nde olduğu gibi çok farklı hedeflerimiz var. İçerisinde Genç Ar-Ge, Genç Beyin, Genç Kafe, Genç Eğlence, Genç Toplantı, Genç Spor olacak. En önemlisi yeni nesil bir gençlik var. Bu dönem Gençlik Merkezi’ni öncelikli projelerimiz arasında yapacağız. En önemlisi de içini ruhen kendi maneviyat dünyamızla dolduracağız. Gençlere çok önem veriyoruz. Gençlerimizi geleceğe hazırlayacak bu projemiz ile onları her alanda, her konuda donanımlı hale getirmeyi hedefliyoruz. Gençlik Merkezi, Merkezefendi’nin geleceğe açılan kapısı olacak. Şimdiden bu merkezimiz ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.