HABERİN YAYINDAN KALDIRILMASI İSTENDİ

Alarko Carrier ajansı tarafından mail olarak geçilen haberde, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin içme suyu temininde kullanılmak üzere 145 adet Noryl Fanlı Alarko Dalgıç Pompaları’nı belediyeye teslim ettiği yer aldı. Daha sonra atılan ikinci mailde ise haberin iptal edildiği ve yayından kaldırılması gerektiği ifadeleri dikkat çekti...

09-10-2018 17:25

Alarko Carrier, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin içme suyu temininde kullanılmak üzere 145 adet Noryl Fanlı Alarko Dalgıç Pompaları’nı belediyeye teslim etti. Bu teslimat sonrası ise firma tarafından teslimat süreci hakkında basın bülteni gönderildi. 
Haberde, Denizli Büyükşehir Belediyesi komisyon heyetinin Gebze Üretim Merkezi’nde ağırlandığı, Alarko Carrier test kabul işlemlerini tamamladığı belirtildi. Komisyon heyetinin, Alarko Carrier’e yaptıkları fabrika ziyareti sırasında Ace sistemi, Noryl fan teknolojisi ve Türkak belgeli test ünitesiyle ilgili bilgi aldığı belirtildi. 145 adet alımı yapılan Alarko Dalgıç Pompalar hakkında Alarko Dalgıç Pompalar, kullanım ve içme suyu alanında her an kullanıma hazır ve kesintisiz su kaynağı olma özelliği ile yeraltı sularının değerlendirilmesini sağlıyor ifadeleri yer aldı.
Daha sonra aynı ajans tarafından ise haberin iptal edilmesi ve yayınlanan haberinde kaldırılması istendi.
İkinci açıklamada "Değerli basın mensubu dostumuz, Az önce size ilettiğimiz “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin İçme Suyu Alarko Carrier’a Emanet” başlıklı basın bülteni iptal edilmiştir. Haberi arşivinizden ve değerlendirdiyseniz yayından kaldırmanızı önemle rica ederiz.  Hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz" ifadeleri yer aldı.
 Haberin iptal ve kaldırılma nedeni ise açıklanmazken, 145 adet ürünün alım maliyetinin de  açıklamalarda yer almaması dikkat çekti.
 
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.