“HİZMET ROTAMIZI HALKIMIZ ÇİZİYOR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Adalet ve Yenişafak Mahallesi’nde hemşehrileriyle buluştu. Merkezefendi’nin 5 yıl içerisinde vizyon ilçe haline geldiğinin altını çizen Başkan Subaşıoğlu, “Önümüzdeki 5 yıl içerisinde ilçemizi daha da ileriye götüreceğiz, çıtamız hep yüksekte olacak. Projeler üretirken, hizmetlerimizi planlarken vatandaşın istek ve talepleri önceliğimiz oluyor. Hizmet rotamızı vatandaşımız çiziyor. Onlar istiyor, biz yapıyoruz. Çabalarımızın tek gayesi var; o da..

19-01-2019 14:30

 Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile beraber Adalet ve Yenişafak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu.
“HALKIMIZ İSTİYOR, BİZ YAPIYORUZ!”
Adalet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşmasında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 5 yılda yaptıkları yatırımlarda, halkın istek ve taleplerine öncelik verdiklerini, bu doğrultuda planlama yaptıklarını belirterek, “Merkezefendi Belediyesi olarak 2018 yılını vizyon projelerimizin açılış yılı ilan ettik. Geçtiğimiz yıl içerisinde Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nu, Ornaz Vadisi’ni, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Yürüyüş Yolu’nu, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nı ve Engelsiz Yaşam Akademisi’ni ilçemize, Denizli’mize kazandırdık. Vizyon proje zincirimizi tamamlayacak olan Merkez Kütüphanemizi, Adalet Mahallemizde yükseltiyoruz. Mimarisi ve işleyişi ile mahallemizin çehresini değiştirecek. Bu projelerin her biri, ilçemizin ihtiyaçları, halkımızın beklentileri dikkate alınarak yapılmıştır. Bize rotayı Merkezefendili hemşehrilerimiz çizdi, biz de gereğini yaptık. Her bir yatırımı, gerek lokasyonu, gerek maliyeti, gerekse ihtiyaç önceliği bakımından değerlendirerek bütçemizi en doğru şekilde kullanmaya gayret ettik” dedi.
“MERKEZEFENDİ DAHA DA GÜZEL OLACAK!”
Projelerin kısa sürede bitirilerek halkın hizmetine sunulması konusunda titiz davrandıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Kurulduğumuz günden bu yana ‘Merkezefendimizi daha da güzel yapacağız’ dedik. ‘Merkezefendililerin memnuniyeti her şeyin üstündedir’ düşüncesi ile hareket ettik, etmeye de devam ediyoruz. Her mahallemizde olduğu gibi Adalet Mahallemizde de vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirdik. Mahallemize 7 bin 500 metrekare arsa üzerinde, bin 500 metrekarelik açık pazaryeri ve 6 bin metrekarelik otopark yeri kazandırdık. Mahallemizi daha da güzelleştirmek adına çalışmalarımız önümüzdeki süreçte de devam edecek” dedi.
“MAHALLEMİZİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ”
Adalet Mahallesi’nin ardından Yenişafak Mahallesi’nde de vatandaşlarla bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizin her mahallesinde ‘Yeni Yollar, Yeni Standartlar’ parolası kapsamında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Asfaltlamadan yol açma çalışmalarına, çizgi boyamadan bordür taşı döşemeye kadar birçok yol çalışması gerçekleştiriyoruz. Yenişafak Mahallemizde de yol çalışmalarında bulunduk. Yeni yollarımızla beraber Yenişafak Mahallemiz tozlu yollardan kurtuldu. Üst yapı çalışmalarının da bitmesiyle mahallemizin çehresi de değişti” diye konuştu.


“SPORUN VE SPORCUNUN DOSTUYUZ!”
Toplumda sporun yaygınlaşması ve teşvik edilmesinin ana prensipleri arasında yer aldığına işaret eden Başkan Subaşıoğlu, “Sporun ve sporcunun dostu olan bir belediyeyiz. Bütçemizin bir kısmını mutlaka spor faaliyetleri ve projeleri için ayırdık ve kullandık. İlçemizi bisiklet ilçesi yapmak için gayret ettik. Etmeye de devam edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde yetişmesi için her yıl 5.sınıf öğrencilerimize bisiklet hediye ettik, etmeye de devam ediyoruz. Çocuklarımızın güvenli bir şekilde bisiklet binebilmeleri için bisiklet yolları yapıyoruz. Yenişafak ve Selçukbey Mahallelerini kapsayan 7,5 km uzunluğunda bisiklet yolunu ilçemize kazandırdık. Güzel ilçemizi, sportif aktivitelerin merkezi yapmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
“MERKEZEFENDİLİLERİN MEMNUNİYETİ HER ŞEYİN ÜSTÜNDE”
Merkezefendililerin memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğunun altını çizen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi’yi 5 yılda vizyon ilçe yaptık. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde ilçemizi daha da ileriye götüreceğiz, çıtamız hep yüksekte olacak. 2019-2024 döneminin projeleri, bütçesi, çalışmaları şimdiden hazır. Vatandaşımızın, esnafımızın istekleri doğrultusunda, ilçemize, şehrimize değer katacak projeler ve çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer de Adalet ve Yenişafak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etmekten dolayı mutlu olduğunu belirtti. Başer, “Soğuk kış gününde bizleri burada ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.