KAMUOYUNA HER ŞEYİ AÇIKLAYIN SAYIN YÖNETİM

Kızılcabölükspor Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olan görüşmesinde çıkan haberleri yalanlarken, ne konuşulduğunu, ne zaman açıklayacağı merakla bekleniyor...

20-01-2021 17:06

Kızılcabölükspor Kulubu Yönetimi tarafından 29 Aralık 2020 tarihinde takımın maddi sıkıntıları başta olmak üzere şehrin mülki idarecilerine yönelik zehir zemberek açıklaması ile Altınorduspor ile anlaşma sağlanmıştı. Aradan geçen süreç sonrası ise 2 Milyon TL temlik yada nakit olarak istenen para konusunda anlaşamayan Kızılcabölükspor 02 Ocak tarihindeki açıklaması ile anlaşmanın olmadığını duyurdu.
14 Ocak tarihinde ise Denizli Büyükşehir Belediye BAşkanı Osman Zolan'ı ziyaret eden Kızılcabölükspor Başkanı ve Yardımcısı anlaşmanın iptali sonrası ise takımın bir daha satılmaması konusunda Osman Zolan ile anlaşma yaptı. Bu konuşmaların detayları hakkında yapılan haberleri yalanlayan Kızılcabölükspor DOĞRU AÇIKLAMAYI HALA YAPMADI..
07 Ocak tarihinde Denizlispor'dan istifa eden, Osman Zolan'ın Denizlispor'daki her dönem en yakın ismi olan Taner Atilla'dan sonra, Osman Zolan Denizlispor'a mesafe koymaya başladı. Denizli Valisi Ali Fuat Atik'in ısrarı ile borç batağındaki ve her gün zarar eden ULAŞIM AŞ ile sponsorluk anlaşması imzalaması ise ne kadar etik olduğu kamuoyunun tepkisine yol açtı..
Yaşanan bu olaylar üzeri Denizlispor'un kötü gidişatına alternatif olarak Kızılcabölükspor kulübünü elinde tutmak isteyen Osman Zolan 1 Milyon TL sözü verdi.
Kızılcabölükspor Kulübü Yönetim Kurulu 29 Aralık tarihli açıklamanızdan Sonra Ne değişti. ?
2 Milyon'u hemen istemeniz sonrası, anlaşmanın bozulduğu Altınorduspordan 625 bin TL borcunuz için ne kadar süre istediniz?
Toplantıda Denizlispor ve Kızılcabölükspor hakkında ne konuşuldu? 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Kızıcabölükspor Kulübüne 1 Milyon TL'den fazla parayı nasıl ve nereden verecek ? 
Lütfen doğru, tarafsız, etik şekilde konuşulan her konuyu tek tek açıklama cesaretinizi kamuoyununa sunmanız size çok yakışacaktır......

İŞTE 29 ARALIK TARİHLİ O HABER
https://kizilcabolukspor.org/2020/12/29/kulubumuz-altinordunun-hazirlayici-takimi-olmustur/

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.