KAPALI PAZAR YERİ NEDEN HİZMETE AÇILMIYOR

Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tarafından Mart 2019 tarihinde yapımı tamamlanan Barbaros Pazaryeri, 3 ay geçmesine rağmen CHP’li Belediye Başkanı Şeniz Doğan tarafından hizmete sunulmadı...

20-06-2019 18:25


Çarşamba günleri pazarı kurulan ve bir çok mahallenin de alışveriş yaptığı Denizli Adliye karşısındaki pazaryeri, soğuk havanın ardından şimdiden yağmurlu havalarda esnafa ve vatandaşa çile çektirilmeye devam ediliyor.
Pazar yerinin bitmiş olmasına rağmen hala hizmete açılmaması ve yaklaşan yaz sıcaklarında da vatandaşın yine çile çekmeye devam etmesi bekleniyor.
OTOPARKI VE ÇOCUK PARKI DA VAR
Barbaros açık pazar yerindeki esnaf sayısına göre yapımı tamamlanan ve kuraların da noter huzurunda çekildiği öğrenilen Barbaros Kapalı Pazaryeri, geni otopark alanları ve yanındaki çocuk parkı ile de mimarı olarak da dikkat çeken bir pazar yeri olarak göze çarpıyor.
Yapımı tamamlanmasına rağmen 3  aydır yeni belediye başkanı tarafından hizmete alınmayan kapalı pazar yerine gidemeyen esnaf ve vatandaşlar, geçtiğimiz  çarşamba günü yağan yağmurda adete perişan oldu. Çadırlarda biriken sulardan ıslanan vatandaşlar sırılsıklam olurken, bazı esnaf ise tezgahını kapatmak zorunda kaldı.
Vatandaş ve esnaf Kapalı Pazar yerine ne zaman geçileceğini merakla beklerken, Merkezefendi Belediyesi’nden ise bu konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ….

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.