KAYSERİ VALİSİ TİGAD HEYETİNİ AĞIRLADI

Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği, Yeni Nesil Gazetecilik Konferansı ve Türk Dünyası İnternet Gazeteciliği Federasyonu kurulması gibi çok önemli iki gündemle ikinci büyük buluşmasını Kayseri’de gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından Kayseri’ye gelen TİGAD İl Temsilcileri ve davetliler ilk olarak Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti...

15-11-2022 16:00

TİGAD heyeti, Yeni Nesil Gazetecilik Konferans öncesi ayağının tozuyla Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Vali Çiçek, TİGAD heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çiçek, ayrıca, Valiliğin Kayseri’deki çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Sosyal medya ve internet haberciliği konusundaki görüşlerini paylaşan Vali Çiçek, dezenformasyon riski ne kadar büyük olsa da sosyal medyanın ve internet haberciliğinin ne kadar etkili olduğuna dikkat çekti. Bu nedenle de uzun süredir elzem olan yasal düzenlemenin gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyet paylaştı.
TİGAD Genel Başkanı Okan Geçgel de, Vali Çiçek’in konferansa verdiği destekten ötürü TİGAD adına teşekkür etti. Vali Çiçek, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası TİGAD heyeti ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.