KONYALIOĞLU'DAN ULUSA SESLENİŞ

Denizli Sanayi Odası seçimlerinde seçime 3 hafta kalırken, Başkan adayı Okan Konyalıoğlu seçim hedefini ulusal medyaya çıkarmak için, ilginç bir olaya imza attı. Konyalıoğlu, “SEÇİM STARTINI İSTNABULDAN VERDİ” başlıklı haberlere konu olduğu reklam çalışmasında Denizlili Sanayiciler ise bu hareketi  “O ZAMAN İSTANBUL SANAYİ ODASINA ADAY OLSUN” diyerek yorumladı...

14-09-2022 18:45

Denizli Sanayi Odası seçimlerinde seçime 3 hafta kalırken, Başkan adayı Okan Konyalıoğlu seçim hedefini ulusal medyaya çıkarmak için, ilginç bir olaya imza attı. Konyalıoğlu, “SEÇİM STARTINI İSTNABULDAN VERDİ” başlıklı haberlere konu olduğu reklam çalışmasında Denizlili Sanayiciler ise bu hareketi “O ZAMAN İSTANBUL SANAYİ ODASINA ADAY OLSUN” diyerek yorumladı...
Denizli Sanayi Odası seçimlerinde seçime 3 hafta kalırken, Başkan adayı Okan Konyalıoğlu seçim hedefini ulusal medyaya çıkarmak için, ilginç bir olaya imza attı.
Konyalıoğlu, “SEÇİM STARTINI İSTNABULDAN VERDİ” başlıklı haberlere konu olduğu reklam çalışmasında Denizlili Sanayiciler ise bu hareketi “O ZAMAN İSTANBUL SANAYİ ODASINA ADAY OLSUN” diyerek yorumladı.

Denizli Sanayi Odası seçimlerine sayılı günler kalırken, adaylığını daha önce Denizli’de açıklayan Okan Konyalıoğlu ikinci kez adaylığını Türkiye’ye açıkladı. İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında Denizli Sanayi Odasına adaylığını açıklayan Konyalıoğlu’nun bu açıklaması ise ulusal haber mecralarında “Denizli’deki yarışa İstanbul'dan Start” başlıkları ile haberlerde yer alması ise tepkilere yol açtı.
Denizli Sanayi Odasına bağlı Denizli’de ki Sanayicilerin oy hakkı bulunduğu seçimler Denizli’de yapılacakken, Okan Konyalıoğlu’nun İstanbul’da bu basın açıklamasını yapması ise “Adaylık nimetlerinden şimdiden faydalanıyor” yorumlarını beraberinde getirirken, bazı sanayiciler ise “Pahalı ama kötü bir reklam anlayışı olarak“ yorumladı. Okan Konyalıoğlu için en yoğun yorum ise “İstanbul Sanayi Odası’na aday olsun ? yorumu oldu.
Seçimler için 2 kez adaylık açıklayan Okan Konyalıoğlu’nun seçimlere 3 hafta kala tekrar adaylık açıklamasının yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu.
Ulusal medya köşe yazarları ile bir araya gelen ve bu gün köşe yazılarında kendisinden bahseden özel yazılar hazırlatan Okan Konyalıoğlu’nun bu işe ise ne kadar bütçe harcadığı da merak edilen konular arasında
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.