LİDER DENİZLİ BASKET’TE KOCAELİ HAZIRLIKLARI

Kendi evinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’u konuk edecek olan lider Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, maçın hazırlıklarını PAÜ Spor Yerleşkesi’nde sürdürdü. Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı, Kocaeli Belediye Kağıtspor’u yenerek galibiyet serisini 6 maça çıkarmak istediklerini ifade etti...

28-11-2018 18:15

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde liderlik koltuğunda yer alan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, deplasmanda kazandığı Bornova Belediye maçının ardından 1 günlük izin sonrasında çalışmalarına başladı. Lider Denizli Basket, kendi evinde karşılaşacağı Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor maçının hazırlıklarını PAÜ Spor Yerleşkesi’nde gerçekleştirdi. Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı yönetiminde taktik çalışması yapan Denizli Basket’te oyuncuların hırsı dikkat çekti.
Kocaeli Belediye Kağıtspor’u yenerek galibiyet serisini 6 maça çıkarmak istediklerini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı Ateşdağlı, oyuncularının performansından da memnun olduğunu belirtti. Ateşdağlı, “İyi bir başlangıç yaptığımız Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde oynadığımız 5 maçı kazanarak ligin zirvesine yerleştik. Bu elbette bize ekstra sorumluluklar yüklüyor. Hem teknik ekibimiz hem de oyuncularımız bu sorumluluğun farkındalar. Basketbola ilgi duyan ve seven bir şehrin takımı olarak bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve taraftarımıza buna göre güzel bir basketbol sergileme hedefindeyiz. Şimdi ligdeki 6. Maçımızı kendi evimizde oynayacağız. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu maçımızı da kazanarak 6’ da 6 yapmayı amaçlıyoruz. Denizlili basketbol severlerimizi her maç olduğu gibi bu maçta da yanımızda görmek bizi hem memnun ediyor hem de motivasyonumuzu yükseltiyor” dedi.
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, 30 Kasım 2018 Cuma günü Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’u PAÜ Spor Yerleşkesi’nde konuk edecek.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.