Lider Sürücü kursunda dersler başlıyor.

Denizli'nin önde gelen sürücü kurslarından olan Lider Sürücü Kursu tarafından yapılan açıklamada Covit 19 yasaklarının ardından ehliyet almak isteyenler için dersler başlıyor. Sürücü kursu tarafından gerekli hijyen tedbirleri alınırken, sınıf sayılarının ise yarıya indirildiği belirtildi...

30-05-2020 15:05

Lider Sürücü Kursu tarafından yapılan açıklamada "Annenizin, “Aman oğlum, kızım Dikkat et, Üşütme, atletini giy, terli, terli soğuk su içme” diyerek büyüttüğü siz kıymetli adaylarımızı bizde aynı özveriyle karşılamak için sabırsızlanıyoruz.
Covit-19 tebbirleri kapsamında sınıflarımızı ilaçlattık.  Ayrıca Sürücü kursumuz günlük olarak dezenfekte edilmektedir. Sürücü kursumuza ilk girişinizden itibaren uzaktan ateş ölçer ile ateşiniz ölçülecek, yine girişte sıvı bacteriel ıslak mendil, El dezenfektanı, Her öğrencimize koruyucu maske, her öğrencimize koruyucu eldiven bulunduracağız. Bu uygulamayı 30 kişilik Sınıflarımızı Sosyal mesafeye uygun olarak kontenjan sayımızı 15’ e düşürdüğümüz dershanemizde de yapacağız.
Ehliyet alacak kursiyer adaylarımızın derslerde maske ve eldiven takması zorunludur. Kursumuza geldiğinizde teması önlemek amacıyla her birinize koruyucu eldiven hediye edilecektir.
Derslere katılım zorunludur. Denetimler Milli Eğitim Müdürlüğü ve sağlık Müdürlüğünce yapılacaktır. Bilgi almak için 0 507 2402842 nolu telefondan ulaşabilirsiniz" denildi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.