MEHMETÇİKLER MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDEN UĞURLANDI

Merkezefendi Belediyesi, askere gidecek olan 98/4 tertip ve 373. kısa dönem asker adayları için Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde tören düzenledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu askerlere çantalarını hediye etti, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi. Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçe sınırları içerisinde askere gidecek olanlar için düzenlenen ‘Vatan İçin Gidin Sağ Salim Dönün’ uğurlama programının 3.sü gerçekleşti. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekl..

28-10-2018 01:01

Uğurlama töreninde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak her dönem yapmış olduğumuz güzel bir uğurlama, güzel bir birliktelik ve güzel bir istişare. Sizlerden önce de birçok kardeşimizi, birçok arkadaşımızı Merkezefendi Belediyesi olarak böyle güzel bir etkinlikle uğurladık. İnşallah sizleri de uğurlayacağız. Sizler de vatana olan borcunuzu en güzel şekilde ödeyeceksiniz. Sonra da yine Merkezefendimize, Denizlimize Allah’ın izniyle sağ salim aileleriniz yanına geri döneceksiniz” dedi.
Askere gidecek olmanın güzel bir duygu ve heyecan olduğunu belirten Başkan Subaşıoğlu konuşmasını “Merkezefendimizi, Denizlimizi gittiğimiz yerlerde, ordumuzda temsil ediyor olmak bizler için son derece önemli. Sizler giderken yalnız değilsiniz. Devletiniz sizin arkanızda, belediye olarak bizler sizin arkanızdayız. Onun için bu töreni yapıyoruz. Sizleri uğurlamaktan dolayı Merkezefendi Belediyesi olarak mutlu olduğumuzu sizlere ifade etmek istiyorum. Allah hepinize hayırlı yolculuklar versin. Hepinize hayırlı tezkereler diliyorum. Katıldığınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Vatan için gidin sağ salim dönün” diyerek sonlandırdı.
MKM’de gerçekleştirilen törenin son kısmında Başkan Subaşıoğlu asker adaylarına çantalarını takdim etti, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.