Merkezefendi’de Off Road heyecanı yaşanacak

Merkezefendi Belediyesi’nin ev sahipliği yapacak olduğu Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 5.Ayağı, 29-30 Eylül tarihlerinde Saruhan Mahallesi’ne kazandırılan OFF-ROAD pistinde gerçekleştirilecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yarışmanın yapılacağı pistte incelemelerde bulundu...

19-09-2018 15:50

Sporun ve sporcunun dostu olan Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli’ye kazandırılan OFF-ROAD pistinde, bu yıl da heyecan kaldığı yerden devam edecek. Saruhan Mahallesi’ndeki OFF-ROAD pisti bu sene Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.  TOSFED tarafından yayınlanan yarış takvimine göre 29 Eylül Cumartesi günü saat 12.30’da Ömer Halisdemir Mukavemet Etabı, 30 Eylül Pazar günü saat 11.30’da ise Merkezefendi Seyirci Etabı olmak üzere 2 etap gerçekleştirilecek.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 5.Ayak yarışmasının yapılacağı OFF-ROAD pistinde incelemelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak geçtiğimiz 2 yıl içerisinde yapmış olduğumuz 2 yarıştan sonra Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Merkezefendi Belediyemizin Off-Road pisti tescillendi. İnşallah OFF-ROAD Türkiye Şampiyonası’nı 29-30 Eylül tarihlerinde Merkezefendimiz ’de, OFF-ROAD pistimizde yapacağız. Tabi 29 Eylül’de orman etabı var. Seyirci etabı ise 30 Eylül saat 11.30’da olacak. Pazar günü yani 30 Eylül’de tüm Merkezefendilileri, tüm Denizlilileri bu güzel heyecana, bu adrenalin dolu sporcuları izlemeye davet ediyorum” ifadelerinde bulundu.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu konuşmasını, “Merkezefendi için spor çok çok önemli. Sporun ve sporcunun dostu olma
özelliğimiz anlamında birçok projeye spor anlamında imza atıyoruz. OFF-ROAD’da Türkiye’de tescillenmiş bu senenin 5.Ayak yarışması Merkezefendi’de koşuluyor. Göveçlik Saruhan bölgemizdeki OFF-ROAD pistimizdeki Türkiye Şampiyonası’na tüm Merkezefendilileri, tüm Denizlilileri davet ediyorum” şeklinde sonlandırdı.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.