Merkezefendi Denizli Basket hazırlık turnuvasına gidiyor

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı, Bornova Belediyesi Basketbol Cumhuriyet Turnuvası için İzmir’e gidiyor. Düzenlenen turnuvada 4 takım karşı karşıya gelecek. Denizli Basket ilk maçını 27 Eylül Perşembe günü saat 17.00’da Altındağ Atatürk Spor Kompleksi’nde Gemlik Basketbol ile oynayacak...

26-09-2018 13:05

Denizli’yi Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde temsil edecek olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı sezon öncesi çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede Denizli Basket, İzmir’de düzenlenen Bornova Belediyesi Basketbol Cumhuriyet Turnuvası'na katılıyor. 4 takımın bulunduğu hazırlık turnuvasında Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 27 Eylül Perşembe günü saat 17.00’da Gemlik Basketbol, 28 Eylül Cuma günü saat 17.00’da Rota Koleji ve 29 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’da Bornova Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmalar Altındağ Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanacak.
ATEŞDAĞLI, “ÖNEMLİ BİR TURNUVADA YER ALIYORUZ”
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, İzmir’de düzenlenen turnuvanın önemli olduğu söyledi. Ateşdağlı, “Yoğun bir hazırlık döneminden geçiyoruz. İzmir’e hazırlık turnuvası için gideceğiz. 3 maç oynayacağız. Bu turnuvadaki amacımız kendimizi sahada görmek. Doğrularımızı yanlışlarımızı, artılarımızı eksiklerimizi görerek kendimizi TB2L’ye hazır hale getirmek istiyoruz. Bu anlamda bizim için önemli bir turnuva olacak” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.