MERKEZEFENDİ İÇİN BÜYÜK GÜN BUGÜN

Subaşıoğlu, yeni dönemin vizyon projelerini açıklıyor…..

01-03-2019 00:12

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, yeni dönemin vizyon projelerini açıklıyor. 1 Mart Cuma günü Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan lansman toplantısı saat 19.00’da yapılacak.  
Merkezefendi’de büyük gün geldi. Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, 2019-2024 döneminin vizyon projelerini açıklıyor. Subaşıoğlu, 7’den 70’e tüm Merkezefendililerin merakla beklediği projeleri 1 Mart Cuma(Yarın) saat 19.00’da tanıtacak. Merkezefendi Kültür Merkezi (MKM) Servergazi Salon’da yapılacak olan lansman toplantısında Merkezefendililer tarihi bir güne tanıklık edecek.
Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, tüm hemşerilerini proje lansman toplantısına davet etti. Subaşıoğlu, “Merkezefendimiz ve bizim için büyük gün geldi. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek vizyon projelerimizi açıklayacağız. 5 yılımızı geride bırakıyoruz. Bu dönemimizde hemşerilerimizin önceliklerine göre projelerimizi ve hizmetlerimizi hayata geçirdik. Çok şükür tüm projelerimizde öz kaynaklarımızı kullandık ve 5 yılımızı borçsuz olarak tamamlıyoruz. Çıraklık dönemimizi alnımızın akıyla sona erdiriyoruz. Şimdi Merkezefendili hemşerilerimizin teveccühü ile 2019-2024 dönemi bizim için ustalık dönemi olacak. Bu dönemimizde de ilçemize yakışır projelerimizi hayata geçireceğiz. İlk kez göreve gelir gibi heyecanla ve aşkla ilçemize hizmet edeceğiz. 5 yıllık tecrübemiz de bu dönemde güç kaynağımız olacak. Hemşerilerimizin bize olan sevgisi, inancı ve güveni her daim ilçemize olan hizmet aşkımızı yüceltiyor. Tüm hemşerilerimizi projelerimizi açıklayacağımız lansman toplantısına davet ediyorum” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.