MERKEZEFENDİ OKUL BAŞKANLARI MECLİSİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi, yeni dönemde görev yapacak başkanını seçti. Buna göre Okul Başkanları Meclisi’nin 4. Dönem Başkanı Kamil Kurt oldu. Seçimin yapıldığı toplantıya katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Okul Başkanları Meclisimizin 4.dönemine başladık. Bu dönemde de eğitim ile ilgili birçok projeyi sizlerle beraber yürüteceğiz. Merkezefendi Belediyesi eğitim aşığı bir belediyedir” dedi...

23-01-2019 22:51

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçedeki liselerin başkanlarından oluşturulan ve Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan ‘Okul Başkanları Meclisi’nde seçim heyecanı yaşandı. 2018-2019 eğitim yılında tek aday olarak çıkan İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi’nin Okul Başkanı Kamil Kurt, Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi’nin de başkanlık görevine seçildi.
Kamil Kurt aynı zamanda İl Öğrenci Meclis Temsilcisi ve Merkezefendi İlçe Öğrenci Meclis Temsilcisi görevlerini de yürütüyor.

“MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ EĞİTİM AŞIĞI BİR BELEDİYEDİR”
Okul Başkanları Meclisi’ne katılan Başkan Subaşıoğlu, “ Okul Başkanları Meclisimizin 4.dönemine başladık. Bu dönemde de eğitim ile ilgili birçok projeyi sizlerle beraber yürüteceğiz. Merkezefendi Belediyesi eğitim aşığı bir belediyedir. Önümüzdeki dönemde yeni eğitim projelerini şekillendireceğiz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu dönemde de güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Okullarında demokratik yöntemlerle seçilen siz değerli başkanlarımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni başkanımızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.