MERKEZEFNDİ ÜNİVERSİTESİNDE ADI YAŞAYACAK

Vefat eden Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın adının yaşatılması için bir çok belediye çalışmalara başlarken, AK Partili Pamukkale Belediyesi İYİ Parti'nin önergesi ile isminin caddeye verilmesi konuşulurken, Merkezefendi Belediyesi 'de bir parka verilmesi için karar aldı. Sevilen isim Kazım Arslan'ın isminin ise CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ın önemli projeleri arasında yer alan Merkezefendi Üniversitesi'ne de verileceği konuşuluyor ...

11-06-2019 17:39

Vefat eden Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın adının yaşatılması için bir çok belediye çalışmalara başlarken, AK Partili Pamukkale Belediyesi İYİ Parti'nin önergesi ile isminin caddeye verilmesi konuşulurken, Merkezefendi Belediyesi 'de bir parka verilmesi için karar aldı. Sevilen isim Kazım Arslan'ın isminin ise CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ın önemli projeleri arasında yer alan Merkezefendi Üniversitesi'ne de verileceği konuşuluyor .

Bayram tatilinde hayatını kaybeden Denizli CHP Milletvekili Kazım Arslan için, Merkezefendi Belediyesi tarafından parka ismi verilecek. Oy birliği ile alınan karar sonrası bir parkta adı yaşayacak Kazım Arslan'ın, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ın büyük projeleri arasında yer alan Merkezefendi Üniversitesi'nde de Kazım Arslan ismininin yaşatılacağı öğrenildi. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.