MHP'DE SESSİZLİK SÜRÜYOR

MHP İl Başkanı Cafer Birtük'ün sağlık sebeplerini öne sürerek ani bir şekilde MHP İl Başkanlığından istifa etmesi üzerine MHP'de şok etkisi yaşanan gün oldu. Birtük'ün ani istifasından sonra özellikle parti içinde ve kamuoyunda bilgi kirliliği yaşanırken, MHP İl Başkanlığı konusunda ise İL Yönetimi görevden alınmadığı için önce il yönetimi arasından başkan seçilmesi gerekiyor...

13-01-2021 00:36

MHP İl Başkanı Cafer Birtük'ün sağlık sebeplerini öne sürerek ani bir şekilde MHP İl Başkanlığından istifa etmesi üzerine MHP'de şok etkisi yaşanan gün oldu. Birtük'ün ani istifasından sonra özellikle parti içinde ve kamuoyunda bilgi kirliliği yaşanırken, MHP İl Başkanlığı konusunda ise İL Yönetimi görevden alınmadığı için önce il yönetimi arasından başkan seçilmesi gerekiyor.
İL Başkanlığı için bir çok isim geçerken yapılan haberler ise dikkat çekti. İl Yönetiminin görevde olması sebebiyle öncelikle İl Başkanı olacak isim ise MHP Denizli İl Yönetiminden seçilmesi gerekiyor.
Eğer MHP Genel Merkezi MHP Denizli İl Yönetimini görevden alır ise Denizli MHP İl Başkanı yeni bir isim olarak atanacak.  Denizli MHP İl Başkan Vekili ise yaşananlara seyirci kalırken İstifanın ardından sessiz kalması ise Tepki topladı.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.