NİLGÜN ÖK A TAKIMI'NDA

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Merkez Yürütme Kurulu'nu belirledi. AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Tanıtım ve Medya Başkanı oldu. Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Tanıtım ve Medya Başkanı olan Denizli Milletvekili Nilgün Ök’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ...

18-03-2021 18:00

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Merkez Yürütme Kurulu'nu belirledi. AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Tanıtım ve Medya Başkanı oldu. Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Tanıtım ve Medya Başkanı olan Denizli Milletvekili Nilgün Ök’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu .

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in listesinde MYK’da yer alan Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Ayşe Keşir’in A Takımı’nda yer aldı. Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün ilk tebrik ziyaretini ise önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci gerçekleştirdi.
  
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.