O MÜDÜR YİNE GÜNDEMDE

  Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğluna yazdığı şiir, CHP’ye yönelik sert sözleri ile dikkat çeken, seçim gecesi mensubu olduğu cemaatin logosunu arabasının arka camından söken Merkezefendi Belediyesi müdürlerinden Serdar Çil son olarak 29 Ekim bayram kutlamasında CHP Milletvekili arkasından poz vermesi dikkat çekti...

29-10-2020 20:10


Yerel seçimlerden sonra en çok konuşulan isim olan ve Yerel seçimden önce CHP’ye yönelik ser eleştirileri ve AK Parti ile yakın ilişkileri bulunan Serdar Çil son olarak CHP Denizli Milletvekili ile poz verdi. Son olarak yerel seçimlerinden önce AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki’nin adaylığının açıklandığı EGS kongre merkezinde alkışlar ile tempo tutan Merkezefendi Belediyesi müdürü Serdar Çil, yerel seçim gecesi mensubu olduğu Semerkant logosunu sökerek gündeme gelmişti.
O isim hakkında Merkezefendili CHP Belediye Başkanı Şeniz Doğan, müdürlük kadrosunda önemli birimlerde yer veremeye devam etmesi hem parti içinde hemde belediye içinde her geçen gün huzursuzluk yaratmasına rağmen, Serdar Çil vazgeçilmez isim olmaya devam etti.
CHP’YE AĞIR SÖZLER
CHP’li Merkezefendi Belediyesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak çalışan Serdar Çil’in geçtiğimiz aylarda attığı twiter dikkat çekiyor.
AK Parti ve CHP’li seçmen hakkında yazıların yer aldığı fotoğrafta, CHP’yi kastederek “ 90 YILLIK BİR PARTİNİN “BİZ YAPACAĞIZ DEMESİ İLE” AK Partiyi kastederek “ 13 YILLIK BİR PARTİNİN BİZ YAPTIK DEMESİNİN FARKINI FARK EDECEK KADAR AKKILIDIR BU AZİZ MİLLET” sözleri dikkat çekti.
SUBAŞIOĞLUNA ŞİİR YAZMIŞTI
Merkezefendi Belediyesi kuruluş aşamasında Özel İdare İl müdürlüğ’nün kapanması ile birlikte, Merkezefendi Belediyesi’ne kalan personellerden olan Serdar Çil, Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhamet Subaşıoğlu hakkında yazdığı şiir dikkat çekmişti. 31 Mart yerel seçimlerin ardından İnsan Kaynaklar ve Eğitim Müdürü olarak görevine devam eden Serdar Çil’in Merkezefendi’nin CHP’li Belediye Başkanı Şeniz Doğan içinde böyle bir şiir yazıp yazmayacağı ise merak konusu oldu.
CHP’Lİ VEKİL İLE POZ VERDİ
Merkezefendi Belediyesi’nin en dikkat çeken ismi olan Serdar Çil son olarak ise 2 Ekim kutlamasında az sayıda belediye personelinin katıldığı törende CHP Milletvekili Teoman Sancar ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın arkasında yürüyüş yaptı. Serdar Çil fotoğraf çeilme anında ise başını ön plana çıkararak poz vermesi de dikkat çekti

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.