O SÖZÜ PAYLAŞTI HERKES ŞAŞIRDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından son günlerde reklam filmi ile duyurulan İstanbul bilboard reklam çalışmasına vatandaş "yüksek maliyetinden" dolayı tepki gösterirken, reklam yapmak adına Belediye Başkanı tarafından paylaşılan bir fotoğrafta yer alan " BEŞİKTAŞIN HER YERİNE ASMAYA GEREK YOKTU" sözü Denizlililere adete tercüman oldu...

06-11-2018 14:31


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından 2011 yılından bu yana devam eden yüksek bütçeli reklam çalışmasına bir yenisi daha eklendi. Özellikle çektiği yüksek krediler ile dikkat çeken Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu sefer Denizli dışında reklam çalışmasına yer verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Osman Zolan'ın "Başkan danışmanı" ibareli kartvizitine sahip olan Mehmet Çağrı Sebzecinin şirketine ait yapılan çalışmalara bilboard çalışması da ekendi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanının Danışmanı  olmasına rağmen, belediyenin dergi, film ve bu türlü çalışmaların bu kişiye ait şirketinden yapılması da dikkat çekiyor.
Son çalışmada ise hazırlanan video klipte İstanbul'da yapılan ve bütçesinin yüksek rakamların oluşturduğu tahmin edilen reklam çalışması için, bir paylaşımda bulanan Başkan Zolan'ın fotoğrafta yer alan "BEŞİKTAŞIN HER YERİNE ASMAYA GEREK YOKTU" sözü dikkat çekti.


 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.