OBM FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRDİ

Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi (OBM), 15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü dolayısıyla bir yürüyüş gerçekleştirdi. Kansere dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen yürüyüşte vatandaşlara sarı kurdele takıldı. Okul Başkanları Meclis Başkan Vekili Yusuf İslam Şen, “Amacımız çocuk kanserine, çocuk yaştaki kanser vakalarına dikkat çekmek. Umarım yürüyüşümüz etkili olur ve sesimizi duyurabiliriz. Başarılı olabileceğimize inanıyorum” dedi...

17-02-2019 16:25


Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçedeki liselerin başkanlarından oluşturulan Okul Başkanları Meclisi(OBM), 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü için farkındalık yürüyüşü gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediyesi’nin önünden 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na yürüyen OBM üyelerine Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç da eşlik etti. Gerçekleştirilen yürüyüşte OBM üyeleri farkındalık amacıyla vatandaşlara sarı kurdele taktı.
Yürüyüş öncesinde açıklamalarda bulunan Başkan Subaşıoğlu, “Bugün Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisimizin yapmış olduğu çok güzel bir etkinlikle ilgili belediyemizin önünden bir yürüyüş başlatıyoruz. 15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü ile ilgili gençlerimiz, çocuklarımız, okul başkanlarımız, Okul Başkanları Meclisimiz böyle güzel bir düşünce içerisinde etkinlik yapıyorlar. Ben Okul Başkanları Meclisimizi kutluyorum. Yılın farklı zaman diliminde farklı etkinlikler yapıyorlar. Artık okul başkanlarımız demokratik bir şekilde yönetime sahip çıkıyorlar, yönetime ortak oluyorlar. Böyle sosyal bir konuda da Okul Başkanları Meclisimizin sesini duyuruyor olması bizleri mutlu ediyor. Ben Okul Başkanları Meclisimize teşekkür ediyorum. Yürüyüşümüz hayırlı olsun” dedi.
Okul Başkanları Meclis Başkan Vekili Yusuf İslam Şen ise, “Bugün 15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü yürüyüşümüzü gerçekleştirmek için burada toplandık. Sayın Merkezefendi Belediye Başkanımız ve kıymetli arkadaşlarımla beraber yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Amacımız çocuk kanserine, çocuk yaştaki kanser vakalarına dikkat çekmek. Umarım yürüyüşümüz etkili olur ve sesimizi duyurabiliriz. Başarılı olabileceğimize inanıyorum. Teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.