ÖNCE İZİN VERDİ, SONRA ZABITA GÖNDERDİ

Denizli'de Merkezefendi Belediye Başkanlığına seçilen CHP'li Şeniz Doğan'ın bir pazar yerinde düğün için vatandaşa izin vermesi ve ardından gelen şikayet üzerine izin verdiği düğüne zabıta gönderdiği iddiaları kafaları karıştı. Düğüne giden zabıta ekipleri ile düğün sahipler arasında arbede yaşanırken, bir vatandaşın Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ı arayarak, düğün yaptırdığı için kendisini mahkemeye vereceğini söylediği iddiaları da dikkat çekti ...

17-04-2019 18:10


Millet İttifakı olarak CHP'nin Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Şeniz Doğan, aldığı kararlar ve uygulamaları ile dikkat çeken isim oldu. İddialara göre bir vatandaşın Yeni Mahalle Kapalı Pazaryeri'nde düğün yapmak için Belediye Başkanı Şeniz Doğan'dan izin istedi. Düğün için izin veren Şeniz Doğan, düğünün olduğu saatlerde şikayetler alınca, düğün yerine zabıta gönderdi.
Belediye Başkanından izin alan düğün sahipleri zabıtanın uyarıları karşısında sinirlenerek, zabıta memurları ile tartışma yaşadı. Kendilerinin belediye başkanı tarafından gönderildiğini belirten zabıta ekipleri ile düğün sahipleri arasında arbede yaşandı.
Gece boyunca mahalle sakinleri tarafından düğünden dolayı belediyeye şikayette bulunurken, avukat olan bir vatandaşında CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ı arayarak, düğün izninden dolayı konuyu yargıya taşıyacağını söylediği iddia edildi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.