ÖRNEK OLUR İNŞALLAH

Corona testi pozitif çıkan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan çalışmalarına evinden de devam eden isim oldu. Pandemi kısıtlamaları çerçevesinde kapatılan Merkezefendi Belediyesi esnaflarına koli yardımı projesini başlattı...

30-11-2020 22:22

Corona testi pozitif çıkan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan çalışmalarına evinden de devam eden isim oldu. Pandemi kısıtlamaları çerçevesinde kapatılan Merkezefendi Belediyesi esnaflarına koli yardımı projesini başlattı. Denizli'de şuana kadar ilk olan projenin örnek olması beklenirken çalışma hakkında CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan hasta hali ile video çekerek projesini Merkezefendililer ile paylaştı. Başkan Doğan açıklamasında "Değerli Hemşehrilerim,Pandemi tedbirleri kapsamında tamamen kapanan kıraathane, oyun salonu, halı saha sahipleri ve çalışanları için, iş yerleri tekrar açılana kadar her ay düzenli olarak gıda kolisi desteğinde bulunacağız. Farklı iş kollarında çalışan işyerleri için tedbirler kapsamında kapanma durumu söz konusu olursa, desteğimizi o meslek grupları için de sürdüreceğiz.
Bu zor günleri el ele vererek, #dayanışma ile hep birlikte geride bırakacağız. Birlik ve beraberliğin yenemeyeceği güçlük yoktur!#ÇalıştıkçaBüyürAşkımız #BirlikteBaşaracağız" ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.