OSMAN ZOLAN TATİLDE

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yerel seçimlerin ardından, ertelenen Honaz ve İstanbul seçimlerinin kaybedilmesi ile birlikte tatile çıktı...

28-06-2019 17:52

Hafta başından bu yana görünmeyen ve kamuoyuna da tatile çıktığı hakkında açıklama yapılmayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan hakkında her gün yeni bir senaryo ortaya atılırken, Osman Zolan ise seçim yorgunluğu atıyor. 
Özellikle 31 Mart yerel seçimlerinde Merkezefendi Belediyesi'nin kaybedilmesi'nde etkisi olduğu iddia edilen Osman Zolan ve ekibinin, ertelenen Honaz seçimlerinde de kurduğu iftar çadırları ile AK Parti'nin farklı kaybetmesine yol açtığı iddia ediliyor. 
Osman Zolan 23 Haziran seçimleri içinde zaman zaman İstanbul'a gitmişti. 
Yaşanan bu gelişmelerin ardından pazartesi gününden bu yana ortada olmayan ve kamuoyu içinde herhangi bir açıklama yapılmayan Osman Zolan için bir çok iddia ortaya atıldı. Kalp krizinden yattığı ve saklandığı, görevden alınacağı, başka partiye geçeceği konusunda bir çok senaryoların yazıldığı Osman Zolan ise tüm bu dedikodulardan habersiz, tatilde seçim yorgunluğunu atıyor. 
Ekonomik krizde olan ve personeline yarım maaş vermesi ile gündeme gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın Ünlü İş Adamı Esat Sivri'nin cenazsine de katılmaması dikkat çekerken, Zolan'ın pazaretesi makamında olması bekleniyor. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.