OSMAN ZOLANI SAHNEYE ALMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’den sonra gittiği Konya’da Denizli’de Osman Zolan'ı sahneye davet etmezken, Konya adayını sahneye çağırdı takdim etti...

17-12-2018 20:14

Cumartesi günü Denizli’de olduğu gibi bugün de Konya’da da toplu açılış töreni düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasının ortasında tekrar aday gösterilen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı kürsüye davet etti.
Övgüler yağdırdığı Altay’ın elini havaya kaldırıp Konyalılardan destek isteyen Erdoğan, “İnşallah bu dönemde de Uğur İbrahim Bey ile sizlerin takdiriyle, sandıkların tercihiyle yola devam edeceğiz. Uğur kardeşimizi Konya’ya, Konya’yı da Uğur kardeşimize emanet ediyoruz” dedi.
 ZOLANI ÇAĞIRMADI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’deki toplu açılış töreninde ise konuşmasında İzmir Büyükşehir Adayı Nihat Zeybekci’den bahsetti ve “Denizli’de ne kadar köprülü kavşak, park, bahçe ve eser varsa, hepsi onun döneminde yapılmış eserlerdir. İzmir’i de alacağız” dedi.L
 
Erdoğan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a dair hiçbir söz sarf etmemesi, Konya’daki gibi sahneye davet edip destek istememesi dikkat çekti. Erdoğan Denizli’deki törenin sonunda bütün protokolü sahneye davet edip kurdele kesildikten sonra programı tamamlamıştı.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.