Özkan: Atılıma Devam, Büyümeye Devam, Şahlanışa Devam

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan medya mensupları ile bir araya gelerek, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu...

09-05-2018 13:16

Sözlerine “Tüm iç ve dış mihrakların tüm çabalarına rağmen,  Türkiye'nin şahlanışı devam edecektir." Diyerek başlayan Özkan:  " 24 Haziran'da ülkemiz için bambaşka bir sayfa açılacaktır. Yeniden yükselişimiz dünya mazlumlarının da selamete çıkışı olacak. İnşallah, önümüzdeki dönemde erdem, irade ve cesaretle Türkiye şahlanacaktır.”diye belirtti.
Özkan sözlerine şöyle devam etti:

YENİ SİSTEMDE SÖZ MİLLETTE OLACAK
24 Haziran seçimlerinin ülkemiz için milat olacağını ifade eden Özkan, Milletin kararı ile kabul edilen yeni yönetim sistemi yasamayı daha itibarlı, yürütmeyi daha güçlü hale getirecektir. Yeni sistemde yönetimde söz sahibi sadece ve sadece milletten olacak. Siyasi istikrar kalıcı hale gelecek. Ekonomik büyüme hız kazanacak. Türkiye, 2023, 2053, 2071 hedeflerine daha emin adımlarla yürüyecek. Ekonomik büyümede katkısı olan kim varsa destekçisi olacağız.

EKONOMİDE SELAM DURAN DEĞİL, SELAM DURULAN BİR KARAKTERİMİZ OLACAK
Asli hedefimiz Türkiye yeni dönemde muassır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmaktır. Enerjide dışa bağımlılık azalacak. Türkiye küresel bir güç olarak dünya sahnesinde yerini alacak. Ülkemiz hedeflerine uygun bir yere çıkarılacak. Daha icraatçı hale gelinecek. Türkiye'yi küresel güç haline getireceğiz. Dış saldırılara, finansal saldırılara güçlü hale geleceğiz." ifadelerini kullandı. Ekonomide selam duran değil, selam durulan bir karaktere sahip olacağız.

DOST-DÜŞMANA DÜNYANIN 5’TEN BÜYÜK OLDUĞUNU GÖSTERECEĞİZ
Türkiye vizyonumuz bizim asli hedefimizdir. Savunma sanayisinde yerli silahlar üretildikçe, dışa bağımlılık azalacak. Savunma sanayimizi daha da geliştireceğiz. Hedefimiz her alanda yüzde yüz yerli silahlara sahip olmaktır. Başkanlık sistemini getirmemizin asli sebeplerinden biri de Dünyanın 5'ten büyük olduğunu dosta düşmana göstermektir. Bu ülkenin gelişimine engel olmaya çalışan teröristlerle mücadele etmeye, onları yok etmeye, son terörist kalmayana dek köklerini kazımaya da devam edeceğiz.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.