Pamukkale’de çocuklar çok mutlu

Pamukkale Belediyesi’nin geleceğin teminatı olan çocuklara yönelik düzenlediği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliğinin bu haftaki durağı Akköy ve Deliktaş mahalleleri oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocuk şenliği ile miniklere farklı bir gün geçirme imkanı sağladıklarını ifade ederek, “Çocuklarımızın mutluluğu için ne gerekiyorsa yapıyoruz” dedi...

03-09-2018 09:53

Pamukkale Belediyesi’nin her hafta sonunda gerçekleştirdiği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” çocuk eğlencesi bu kez Akköy ve Deliktaş mahallelerinde gerçekleşti.  Yaz sezonu başından beri mahallelerde yapılan çocuk şenliklere Cuma akşamı Akköy kapalı Pazar yeri, Cumartesi günü de Deliktaş Mahallesi Hacı Serpil Kabaklıoğlu Ortaokulu bahçesi ev sahipliği yaptı. Şenliklere Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile birlikte başkan yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya ve Abdullah Şevinçli, Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ile Pamukkale Belediye Meclis Üyesi İbrahim Çelebioğlu, mahalle muhtarları ve çok sayıda çocuk ile aileleri katıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, şenlik alanında çocuklarla bir araya gelerek, onlarla birlikte oyunlar oynadı. Kurulan stantlara gelen çocuklar, halat çekme ve çuval yarışlarına katılırken, çocuk oyun gruplarında doyasıya eğlendi. Palyaçoların yüz boyamalarla çocukların mutluluğuna eşlik ettiği şenliklerde miniklere pamuk şeker, Osmanlı macunu, limonata ve dondurma ikramı da yapılıyor.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ilçede yaşayan ailelerin mutluluğunun temelinin çocukların yüzlerinin gülmesinde yattığını belirterek, “İlk olarak geçen yılın yaz tatilinde uyguladığımız çocuk şenliklerimiz bu yıl da devam etti. Her hafta sonu 2 farklı mahallerde kurduğumuz standlarda çocuklarımızın mutlu olması ve farklı zaman geçirmeleri için gereken her şey var. Burada görüyoruz ki çocukların yüzü gülerse anne-babaların yüzü gülüyor. Biz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın mutluluğu için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm ailelerimize ve çocuklarımıza bu etkinliklerimize katıldıkları için teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.