SANAYİ ESNAFINDAN BAHTİYAR’A DESTEK SÖZÜ

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir zaman kala Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Her gün farklı bir bölgeyi ziyaret ederek Denizli’de gezilmedik yer bırakmayan Bahtiyar, bugün Denizli 3. Sanayi’de esnafları ziyaret etti. Esnafların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyen Bahtiyar’a esnaf destek sözü verdi...

24-03-2019 03:20

Denizli 3. Sanayi’de esnaflarla bir araya gelen Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar 3. Sanayi esnafını ziyaret ederek, esnafın dertlerini ve isteklerini dinledi. Denizli’nin ekonomik anlamda kazanması için yapılması gereken bütün projeleri hazırladıklarını vurgulayan Bahtiyar, “Üreten Denizli Modeli ismiyle bir model, proje sunuyoruz. Bu modelin alt yapısından küçük ve orta ölçekteki üreticilerimiz ve sanayicilerimiz de var. Üreten Denizli’yi kurmak için birlikte çalışacağız. Üretenin kazanmasını sağlayacağız. Yeni sanayi alanları geliştirecek, kentimizin ekonomisini birlikte canlandıracağız” dedi.
“ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK”
“Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak sanayicilerimizin üretimlerinde destek olacak, kalkınma hamlesi için öncü olacağız” diyen Bahtiyar, 3. Sanayideki boş dükkanlara dikkat çekti. Yaşanan ekonomik krizin etkisiyle yaklaşık 30 esnafın kepenk kapattığını belirten Bahtiyar, “Üreten Denizli Modeli ile esnaflarımız artık kepenk kapatmayacak. Esnafımızın yüzü gülecek” dedi. Ümit Bahtiyar’a destek olacaklarını ifade eden Sanayi esnafları ise Üreten Denizli için birlikte üretme sözü verdi. Sanayi esnafının yüzünün geleceğine dikkat çeken Bahtiyar, 3. Sanayi’de işlek caddelerinden olan 25. Cadde üzerindeki boş dükkanlara dikkat çekti.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.