SANAYİCİ SAĞ DUYU İSTİYOR

Denizli Sanayi Odası’nda yaklaşan seçim öncesi gerginliklerin devam ettiği seçim atmosferinde, aynı dönem hizmet veren Başkan Müjdat Keçeci, Başkan Vekili Okan Konyalıoğlu ve diğer Başkan Vekili Selim Kasapoğlu arasındaki gerginlik sanayicinin de moralini bozuyor. Sanayici ise kavga yerine, her geçen gün artan maliyetler ve ihracattaki sıkıntılarına çözüm olabilecek projelerin konuşulmasını istiyor...

01-09-2022 18:57

Denizli Sanayi Odası’nda yaklaşan seçim öncesi gerginliklerin devam ettiği seçim atmosferinde, aynı dönem hizmet veren Başkan Müjdat Keçeci, Başkan Vekili Okan Konyalıoğlu ve diğer Başkan Vekili Selim Kasapoğlu arasındaki gerginlik sanayicinin de moralini bozuyor. Sanayici ise kavga yerine, her geçen gün artan maliyetler ve ihracattaki sıkıntılarına çözüm olabilecek projelerin konuşulmasını istiyor. 
Denizli Sanayi Odası’nda alışık olmayan bir seçim atmosferi yaşanırken, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci Başkanlığındaki, 2 Başkan Vekili Sanayi Odası'nda Başkanlık yarışına girdi. Mevcut Başkan Müjdat Keçeci’nin de bu yarış da yer almak istediği zaman zaman gündeme gelirken, rakipler arasında yaşanan kulis iddiaları ise sanayicinin moralini bozuyor. 
Yaşanan ayrışmanın ve birliğin bozulmasının sanayiciye zarar vereceğini düşünen Denizli Sanayi Odası üyeleri seçim atmosferinin daha sakin ve proje odaklı geçmesini istiyor. Özellikle her geçen gün artan maliyetler ve sanayicinin sıkıntılarının artarak devam ettiği bu günlerde Başkan adaylarından bu sıkıntılara çözüm odaklı projeler ve birliktelik bekliyor. 
Şuana kadar adı geçen iki adayın Denizli Sanayi Odası’nda Başkan vekili olan isimler olması ve Başkan Müjdat Keçeci’nin de tekrar adaylık çalışması yapması da şaşırtıyor. 
Denizli Sanayi Odası üyeleri şahsi değil, oda ve üye menfaatleri düşünülerek, seçim çalışması ve seçim yapılmasını temenni ediyor. 
Denizli Sanayi Odası’nda gergin seçim çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.