SELİM KASAPOĞLU SESSİZ KALDI

Denizli Sanayi Odası Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Sanayi Odası Başkan vekili Selim Kasapoğlu, Müjdat Keçeci’nin “Meclis Başkanı ben olayım, Yönetim Kurulu Başkanı sen ol” teklifi hakkında sorulan soruya cevap vermemesi dikkat çekti...

02-09-2022 10:00

Denizli Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri’ne ikinci isim olarak adaylığını açıklayan Denizli Sanayi Odası Başkan Vekili Selim Kasapoğlu, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin yeni dönem için, “Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Meclis Başkanı Müjdat Keçeci modeli teklifi hakkında gazetecinin sorduğu soruya cevap vermedi.
Selim Kasapoğlu’na bu teklif hakkındaki görüşmesini soran gazeteciye, seçim modelini anlatan Selim Kasapoğlu o görüşme hakkında sır vermedi.
Alınan kulis bilgilerine göre ise teklifin edildiği gün Okan Konyalıoğlu, Müjdat Keçeci’nin Meclis Başkanlığı teklfini kabul ettiği, fakat ertesi gün ise arayarak ret ettiği öğrenilirken, Selim Kasapoğlu’nun ise bu konuyu ekip arkadaşları ile istişare etmesi gerktiğini ve kabul edemeyeceğini belirttiği öğrenildi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.