ŞOK İDDİALAR

Twiter fenomeni Ankara Kuşu yaptığı çarpıcı açıklamalar ve iddialar ile Denizli Kulislerini hareketlendiriyor. 31 Mart yerel seçimlerinden bu yana yaptığı açıklamalar ile AK Parti’nin Merkezefendi Belediyesi’nin kaybedilmesinde CHP’yi desteklediği iddiaları dikkat çekiyor. ..

16-04-2019 18:51

Ankara Kuşunun https://twitter.com/ankara_kusu adresinde yaptığı paylaşımlar ve AK Parti’de kimler kulübeye çekilecek? başlığı adı altında https://biipp.com/ak-parti-denizlideki-skandal_2444 adresinde AK Parti Denizli’de ki skandal adı altındaki yazısında
“Ak parti Denizli’nin Merkezefendi ilçesini kaybetmiş, belediye chp’ye geçmişti.
-chp’li başkanın seçim propagandasını yaptığı şirket olan MÇs fikir sanat danışmanlık şirketinin sahibi çağrı sebzeci, aynı zamanda AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı’nın da danışmanı.
-büyükşehir başkanının, merkezefendi adayını kendisine siyasi rakip olarak görmesi nedeniyle, bu ilçede CHP adayının desteklendiği iddiaları çok net bir biçimde dillendiriliyor.
-yine CHP adayının çalışmalarının, AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı ile il başkanının dolaylı yoldan desteklediği kamuoyunda konuşulanlar arasında.
-ak parti tüzüğünde, parti aleyhine çalışmanın yaptırımı ihraç olarak belirtiliyor.
Bu nedenden dolayı parti genel merkezinin önümüzdeki günlerde denizli’deki skandallar zincirine ilişkin parti içi soruşturma başlatması bekleniyor.” ifadeleri yer alıyor. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.