SUBAŞIOĞLU HELALLİK ALARAK BAŞLADI

AK Parti'de Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile Mart 2019 yerel seçimlerine devam kararının alınmasın ardından, adaylığının ilk gününe baba ocağı ziyareti ile başlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yerel seçim çalışmalarına helallik alarak başladı..

08-01-2019 02:24AK Parti Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu AK Parti Merkezefendi İlçe Belediye Başkan  adayı açıklanmasının ardından ilk ziyaretini baba ocağına yaptı. Başkan Subaşıoğlu anne ve babasının elini öperek seçim çalışmaları öncesi helallik istedi hayır dualarını aldı. Başkan Muhammet Subaşıoğlu o anları " Merkezefendimiz için yeni bir yola çıkıyoruz... İlk işimiz Anne ve Babamızın hayır duasını almak..." sözleri ile paylaştı.

Başkan Subaşıoğlu daha sonra Merkezefendi Belediyesi daire müdürleri ve personel ile proje ağacı önünde çektirdiği fotoğrafta " Merkezefendi Belediyesi olarak Birim müdürlerimiz ve tüm Personelimizle birlikte yeni hedefler ve yeni projeler için hazırız." ifadelerine yer verdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu seçim çalışmasının ilk gününde ise AK Parti Merkezefendi İlçesi teşkilatı ile bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında konuştu.  Başkan Subaşıoğlu " AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanımız Sayın Ekrem Başer, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Öznur Şen ve İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Mert Koç ile birlikte Merkezefendimiz için yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları değerlendirdik.  #TevazuSamimiyetGayret  #OnceMilletOnceMemleket" dedi . 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.