SUBAŞIOĞLU, SANAL SİYASETE BAŞLADI

AK Parti’de Merkezefendi İlçe Belediyesi’nin aday gösterilmesine rağmen seçimleri kaybederek, CHP’ye kazandıran isim olan Muhammet Subaşıoğlu yıllar sonra siyaset yapmaya başladı. Aktif siyasete sanal dünyadan başlayan Subaşıoğlu’na yapılan yorumlar dikkat çekiyor ,..

16-01-2023 12:30

2019 yerel seçimlerinde AK Parti adayı olarak seçimlere giren fakat,  seçimleri kaybeden ve Merkezefendi Belediyesi’ni CHP’ye kazandıran isim olan Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti’ye büyük bir darbe yaşatan isim olmuştu.
Seçimlerin ardından yıllardır AK Parti etkinliklerine katılmayan ve adeta Merkezefendi seçmenine küsen Muhammet Subaşıoğlu, yıllar sonra yaptığı paylaşım ile kendini hatırlatma çabasına girdi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Denizli ziyareti öncesi yaptığı paylaşım ile dikkat çekmeye çalışan Muhammet Subaşıoğlu’na facebook yorumlarında ise Merkezefendililerin yaptığı yorumlar ile dikkat çekti.
Subaşıoğlu yaklaşan genel seçimlerinden dolayı kendini hatırlatması ise Milletvekili aday adayı mı olacağı gündeme geldi.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.