Tügem İbrahim Tan’ı ağırladı

TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) Denizli İl Temsilciliği tarafından, üyelerine ve emlak sektöründeki meslektaşlarına yönelik bilgilendirme ve istişare toplantıları devam ediyor. Her ay düzenlenen etkinliğin bu haftaki iş dünyası konuğu ise Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan oldu. Ayrıca eylül ayı buluşmasında meslekteki yasa ve yönetmelikler hakkında ise Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan bilgi verdi...

26-10-2021 13:20

TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) Denizli İl Temsilciliği tarafından, emlak sektörü için her ay düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantıları Eylül ayında yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğin bu haftaki konuğu ise iş dünyasının başarılı isimlerinden Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan oldu.
İş dünyasındaki hikayelerini, başarılarını, zor günlerini ve zorluklarla nasıl mücadele ettiğini anlatan Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, emlak sektörüne bakışı, gayrimenkul alım satımı ve yatırımlarından da bahsetti. Tecrübelerini emlak danışmanları ile paylaşan Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, yaptıkları davetten dolayı TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) Denizli İl Temsilcisi Volkan Yiğit’e teşekkür etti.

YASALAR VE YÖNETMELİKLERDE KONUŞULDU
TÜGEM Denizli Temsilciliği tarafından düzenlenen Ekim ayı etkinliğine katılan Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan’da sektördeki yeni düzenlemeler hakkında bilgi verdi. Özellikle yasa ve yönetmelikler hakkında uyarıda bulunan Hakan Arslan, emlak sektörünün her geçen gün daha değerli bir meslek olduğuna dikkat çekti.

ETKİNLİKLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK
TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) Denizli İl Temsilcisi Volkan Yiğit, emlak sektörünün gelişmesi, üyelerin her ay bir araya gelerek portföy paylaşımı yapması için bu etkinlikleri düzenlediklerini belirtti. Volkan Yiğit ayrıca her ay tecrübeli bir isim ile üyeleri buluşturmaya ve sektöre ışık tutacak bilgiler paylaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.