VARLIKER İL BAŞKAN ADAYI MI ?

CHP’de aylardır devam Merkezefendi İlçesi eski CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in disipline sevk edilmesi hakkında CHP Genel Merkez ilginç bir karara imza attı. Tolga Varlıker’in suçsuz olduğunu belirten CHP Genel Merkez’inde, Denizli Milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer olaya müdahil oldu...

18-01-2021 23:03

CHP’de aylardır devam Merkezefendi İlçesi eski CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in disipline sevk edilmesi hakkında CHP Genel Merkez ilginç bir karara imza attı. Tolga Varlıker’in suçsuz olduğunu belirten CHP Genel Merkez’inde, Denizli Milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer olaya müdahil oldu.
Disiplin cezasının iptalini sağlayan Gülizar Biçer Karaca’nın il başkan adayının ise Tolga Varlıker olduğu öğrenildi.
CHP kulislerinde adeta gündem yaratan Tolga Varlıker’in affedilmesi ise siyasi yasağının olmaması ve İl Başkanlığı seçimlerine  yetişmesi olarak algılandı.
Kararın ardından Tolga Varlıker taraftarları ise bu duruma sevinirken bol bol fotoğraf paylaştı. Eski İl Başkanı Mahir Akbaba ise bu ise üzülenler arasında yer alırken, CHP’de 1 yıl sonra yapılması beklenen İl Başkanlığı seçimleri öncesi ise bu kararın ise hazırlık olduğu iddia edildi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.