VARLIKER'İN O AÇIKLAMASI ARPACI'YA DA UZANIYOR

CHP Merkezefendi eski İlçe Başkanı Tolga Varlıker yaptığı paylaşım ile partililerini uyarmasına rağmen Denizli BBB Osman Zolan’ın danışmanı ile çalışan firmaları ve partililerini uyarırken, o uyarıya rağmen yakın çalışma arkadaşı Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı da o kişi ile çalışan firmadan alışveriş yapması ise dikkat çek ti. Akıllara ise Tolga Varlıker’in ağır sözlerine  CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı’nın da dahil olup olmadığı dikkat çekti...

16-05-2021 17:20

CHP Merkezefendi eski İlçe Başkanı Tolga Varlıker yaptığı paylaşım ile partililerini uyarmasına rağmen Denizli BBB Osman Zolan’ın danışmanı ile çalışan firmaları ve partililerini uyarırken, o uyarıya rağmen yakın çalışma arkadaşı Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı da o kişi ile çalışan firmadan alışveriş yapması ise dikkat çek ti. Akıllara ise Tolga Varlıker’in ağır sözlerine CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı’nın da dahil olup olmadığı dikkat çekti.
Varlıker yazısında “ Çalışan belediye(!), dernek, oda vesaire kim varsa; üyelerine, seçmenine ve bu ülkenin kurucu değerlerine ihanet etmektedir” diyerek dikkatleri üzerine çekmişti .
Pamukkale İlçe Başkanlığı o kişi ile çalışan firmadan Ramazan Paketi aldı dağıttı.
İlçe başkanı Arpacı o erzaklarla fotoğraf paylaşması da parti içi huzursuzluk yarattı.
İşte Tolga Varlıkerin o paylaşımı

Osman Zolan’ın danışmanı, reklamcısı, eli kolu her şeyi Meşhur Sebzeci’nin net, açık ve tartışılmaz bir siyasi kimliği var. Ve bu kimlik nedeniyle, rozetini taşımaktan, üyesi olmaktan gurur duyduğum partime, Cumhuriyet Halk Partimize sabah akşam açık tavır sergileyen bu adamla çalışan belediye(!), dernek, oda vesaire kim varsa; üyelerine, seçmenine ve bu ülkenin kurucu değerlerine ihanet etmektedir !
Kişilerin kendi şahıslarıyla, kendi şirketleriyle ilgili kimle çalışacağı kimseyi zerre kadar ilgilendirmez!.. Amaaa bu tarz oluşumlarla, el ele, kol kola CHP'de siyaset yapan ya da yapmak isteyenler, partililerimizin vekalet verip önemli makamlara getirdiği kimselere bir kez daha sesleniyorum. Gelin bu yanlıştan dönün. Bu hesap sorulur öyle ya da böyle!
Ya hakkını yediğiniz vatandaş sorar ya da tarih!
Kurtuluş savaşından bu yana bu ülkenin değerleri, özgürlüğü, bağımsızlığı uğruna can vermiş şehitlerimizin, 6 Mayıs 1972'de cuntacıların idam ettiği Deniz, Yusuf ve Hüseyin başta olmak üzere tüm cumhuriyetçi, Atatürkçü ve devrimcilerin iki eli iki cihanda yakanızda olacaktır.!!!
Not: Akepe trolleri, Sayın Genel Başkanımız hakkında ipe sapa gelmez, çirkin ve rezilce bir video paylaştılar. Meşhur Sebzeci de bu videoyu tüm hesaplarından paylaştı.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.