YENİ YILDA YENİ LOGO

Denizli İhracatçılar Birliği 2020 yılına yeni logosu ile merhaba dedi. Sosyal medya hesabında paylaşılan yeni logala beğeni toplarken, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu,  DENİB Akademi'nin 2020 yılının temasının “Değişim ve Dönüşüm” olarak belirlendiğini açıkladı. ..

02-01-2020 20:37

Denizli İhracatçılar Birliği 2020 yılına yeni logosu ile merhaba dedi. Sosyal medya hesabında paylaşılan yeni logala beğeni toplarken, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu,  DENİB Akademi'nin 2020 yılının temasının “Değişim ve Dönüşüm” olarak belirlendiğini açıkladı. 
Memişoğlu açıklamasında "İş dünyasının büyük bir kesimi 90’lı yıllarda bilgisayar, cd, disket, yazıcı, e-posta gibi farklı kavramlarla ilk kez tanışmıştı. Bu yeniliklere adapte olabilmek açıkçası hiç birimiz için çok kolay olmadı. Sonrasında milenyuma girdik. 2000’li yıllarla birlikte teknoloji hızla gelişmeye başladı. Cep telefonları da bu değişimi en çok yansıtan ürün oldu. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Öyle ki, neredeyse her hafta farklı bir model piyasaya çıktı. Akıllı telefonlarla birlikte, iş dünyasının iletişimi de farklı bir boyuta taşındı. Bugün dünyanın neresinde bulunursak bulunalım, 7/24 aktif olabiliyoruz. Günümüzün tüketici eğilimleri, iş dünyasını hareketli çalışmaya yönlendiriyor.
Önce 3G’yi, sonra 4G’yi deneyimlerken şimdi 5G’yi konuşuyoruz. Teknolojik değişim, günün her saatinde işlerimizi yapabilme ve yönetebilme fırsatı sunuyor. Bundan 20 sene önce hayal etmekte zorlandığımız gelecek çoktan gelmiş durumda.Görüyoruz ki, değişim de sürekli.
Değişen koşullara uyum sağlayabilmek, artık başarının en önemli kriterlerinin başında geliyor. Rekabetçi piyasa koşullarında ihtiyacı keşfeden ve iletişimi doğru bir şekilde yönetebilenler başarıyı yakalıyor. Bu bilinçle hareket eden, kuruluşundan bu yana 6.700 kişiye, 1.150 saatlik, 146 eğitim sunan DENİB Akademi, 2020 yılının temasını “Değişim ve Dönüşüm” olarak belirledi ve yıl içinde 37 eğitim programı düzenleyecek.
DENİB Akademi olarak, eğitimin akılcı ve gerçekçi hedefleri, olumlu sonuçlara çevirdiğini düşünüyoruz. 2020 yılında hedeflerinize katkı sağlayacağına inandığınız eğitim programlarında sizleri aramızda görmek istiyor, sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyoruz" dedi..

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.