Yıldız: Denizli sanayisi adına yapılan her projede destekçiniz olacağız

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli OSB Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek yeni açılan Özel Denizli OSB Teknik Koleji, Bölgenin yeni projeleri ve problemleri hakkında bilgi aldı...

25-09-2018 11:29

Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız’ı AK Parti İl Başkanı Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, Özel Denizli OSB Teknik Kolej Müdürü Saadettin Dumlu ve Denizli OSB Müdürlük personeli karşıladı.
Toplantıda öncelikle Denizli OSB Müdürlüğü’nün özelleştirdiği Teknik Kolej hakkında bilgi verildi. Daha sonra Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün bu yıl eğitime başladığı Mesleki Eğitim Merkezi, Devlet Demir Yolları ile yapılan protokol çerçevesinde projesine başlanılan Lojistik Merkezi, A Tipi Gümrük Antrepo Projesi, Demiryolları ile çalışanların taşınması projesi ve diğer altyapı projeleri hakkında bilgiler sunuldu.
Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki projelere her zaman destek olacağını vurgulayan Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, “Denizli’miz ve ülkemiz adına başlatmış olduğunuz projelerden dolayı teşekkür ederim. Denizli sanayisi ve dolayısıyla ülkemiz adına yapılan her projede destekçiniz olacağız.” dedi.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.