ZOLAN HALA ISRARCI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanının Aydın-Denizli Otoyolu’nun belediye projesi olmasında hala ısrar etmesi kendi partisinden de tepki almasına yol açıyor...

28-11-2020 21:00

 Aydın-Denizli Otoyolu’nun temel atma töreni Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından gerçekleştirilirken, 31 Mart 2019 yerel seçimlerde, seçim vaadi olarak tanıtım filmi dahi çeken, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan projeye sahip çıkmaya devam etmesi parti içinde huzursuzluk yapmaya devam ediyor. Son olarak temel atma töreninden sonra bir video daha yaptıran Belediye Başkanı Osman Zolan otoyolu kendi projesi olarak tanıtmaya devam ediyor. 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan  31 Mart Yerel seçimleri öncesinde siyaset malzemesi olarak kullandığı ve 258 seçim vaatleri arasında yer alan  Aydın-Denizli Otoyolu’na sahip çıkmaya devam ediyor.
Devlet -Hükümet projesi olan Aydın-Denizli Otoyolu’na, temel atma töreninde kürsüye çıkarılmayan ve konuşturma dahi yaptırılmayan Osman Zolan yeni video ile yine o projeye sahip çıkmaya kalktı.
Zolan'ın yeni reklam filmi de AK Parti içinde büyük rahatsızlık yaratırken,  Denizli Büyükşehir Belediyesi Aydın-Denizli Otoyolu Projesi için kaç para bütçe ayırdı ? sorularını da beraberinde getiriyor.
Borç yükü çok ağır olan Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bu projede yer almasının mümkün olmayacağı da dikkat çekerken, yapılan reklam filmlerine kaç para harcandığı ise merak edilen sorular arasında.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.